CIVCO Medical Solutions: Kdo jsme

Vize

Zvyšování bezpečnosti postupů naváděných obrazem.

Cíl

Umožnit klinickým lékařům poskytovat bezpečnější výsledky díky vývoji produktů zaměřených na pacienty, zajištění vynikajících služeb a prvotřídní kvality.

Společnost CIVCO Medical Solutions si dala závazek zvyšovat bezpečnost obrazem naváděných postupů a už téměř 40 let ho plní díky navrhování, výrobě a propagování různých zdravotnických prostředků.

Našim produktům důvěřují praktičtí i kliničtí lékaři, kteří hojně využívají ultrazvuk například v oblasti radiologie, regionální anestézie, vaskulárního přístupu, zdraví mužů a žen, v kardiologii, při kontrole infekcí, sterilizaci a v chirurgii.

Společnost CIVCO byla založena v roce 1981 s cílem inovovat a poskytovat mimořádné služby. Stala se globální organizací, má zákazníky ve více než 100 zemích a je partnerem předních výrobců ultrazvukových zařízení po celém světě.

Společnost CIVCO má více než 100 zaměstnanců, kteří působí v naší firemní centrále v Coralville (Iowa) a našem hlavním výrobním závodu v Kaloně (Iowa). CIVCO je dceřinou společností společnosti Roper Technologies.

Chat