Misja

Pomagamy lekarzom dostarczanie bezpiecznych rezultatów, poprzez opracowywanie produktów ukierunkowanych na pacjenta oraz zapewniając doskonałą obsługę wraz z najwyższą jakością

Od prawie 40 lat CIVCO Medical Solutions angażuje się w tworzenie bezpieczniejszych procedur opartych na obrazie poprzez projektowanie, produkcję i wprowadzanie do obrotu produktów medycznych.

Nasze produkty cieszą się zaufaniem lekarzy i klinicystów w dziedzinie radiologii, znieczulenia regionalnego, dostępu naczyniowego, zdrowia mężczyzn i kobiet, kardiologii, kontroli zakażeń, sterylizacji i chirurgii, koncentrując się przede wszystkim na zastosowaniu ultradźwięków.

Założona w 1981 roku w oparciu o zasady innowacyjności i wyjątkowej obsługi, CIVCO jest globalną organizacją z klientami w ponad 100 krajach i partnerem czołowych producentów ultrasonografii na całym świecie.

Ponad 100 współpracowników pracuje dla CIVCO rozdzielonych między naszą główną siedzibą w Coralville a naszym głównym zakładem produkcyjnym w Kalona w stanie Iowa. CIVCO jest spółką zależną Roper Technologies.

Chat