Innowacje są wplecione w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość CIVCO. Cenimy pomysły, które pochodzą zarówno z wewnątrz, jak i spoza naszej organizacji. Skupiamy się na opracowywaniu produktów, które poprawiają wyniki kliniczne, a doświadczenie klinicysty i pacjentów doprowadziło do wielu patentów w naszej 40-letniej historii.

Ugruntowane Partnerstwa Innowacyjne

Oprócz doświadczonych zespołów inżynieryjnych CIVCO, posiadamy silne partnerstwo z lekarzami-wynalazcami, uniwersyteckimi biurami transferu technologii, ultrasonograficznymi zespołami rozwojowymi OEM oraz przedsiębiorcami i start-upami z branży medycznej. To wszystko umożliwia CIVCO dostęp do szerokiej gamy technologii terapii, produktów i leczenia tak abyśmy mogli rozszerzać i ulepszać naszą istniejącą ofertę.

Bogate Portfolio Patentów

Bogate portfolio patentów CIVCO obejmuje ponad 50 patentów obejmujących kontrolę zakażeń, prowadzenie igły, systemy pozycjonowania, technologię śledzenia igły.

Wielokortnie Pierwsze w Branży

CIVCO posiada bogate doświadczenie w zakresie innowacji w prowadzeniu igieł i zapobieganiu infekcjom, w tym wprowadzenie na rynek:

  • pierwszy jednorazowy system prowadzenia igły (MAGGI)
  • wiodąca platforma śledzenia elektromagnetycznego (eTRAX, virtuTRAX, OmniTRAX)
  • innowacyjny pięciokątny system biopsji w jednorazowym korpusie prowadzącym (Verza)
  • nowy przepływ pracy nie wymagający przystawek w radiologii za pomocą bezpośredniego mocowania prowadnika igły VerzaLink
  • bez żelowa bariera wirusowa dla ultransonografii Envision

Chat